S’ka lidhje pse pozoi natën, me këtë foto të zjarrtë Ronela uron mëngjes të mirë

  • 27 shtator 2019 - 12:05
S’ka lidhje pse pozoi natën, me këtë foto të zjarrtë Ronela uron mëngjes të mirë

Foton e bëri në mbrëmje, por, e postoi në mëngjes në Instagram.

Në këtë foto, Ronela Hajati ka mahnitur me pamjen e saj dhe me veshjen që kishte, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet e veshur me një fustan të verdhë që ia ka nxjerr trupin seksi që ka.

Vëmendjen më të madhe në imazh e morën këmbët dhe gjoksi.

Kujtojmë që arsyeja që fotoja u bë natën e u publikua në mëngjes te ne është se Ronela po qëndron në Amerikë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)