Noizy feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot

  • 27 shtator 2019 - 19:44
Noizy feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot

Data e sotme është festë në kalendarin e reperit më të famshëm, më të kërkuar dhe më të paguar shqiptar, Noizyt. Kjo për faktin se reperi sot ka ditëlindjen.

Pikërisht në këtë datë ai mbushi plot 33 vjeç, të gjitha këto me shumë suksese në karrierën e tij si reper.

Me rastin e ditëlindjes, Noizy ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët e fansat e tij, , shkruan lajmi.net. Sa i përket projekteve muzikore, “Kallabllak” titullohet kënga e fundit e Noizyt, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

(Kosova Sot Online)