Kështu se keni parë Taynën më parë, ajo bënë ndryshim në...

  • 30 shtator 2019 - 12:32
Kështu se keni parë Taynën më parë, ajo bënë ndryshim në...

Është një prej vajzave të rradha që ka bërë “boom” të mënjehershëm në tregun muzikor shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Reperja, Tayna, që më këngën “Columbiana”, arriti të debutojë në skenën muzikore dhe të fitoj zemrat e audiencës shqiptare.

Që nga publikimi i kësaj kënge, Tayna nuk është ndalur aspak, duke sjellur projekte muzikore njëra pas tjetrës, duke u bërë hite dhe mjaft të ndëgjuara nga publiku.

Tayna, përveç tjerash njihet për format e saj trupore, që i ve gjithmonë në pah dhe shquhet për dukjen dhe sitilin e saj unik.

Tayna, kohët e fundit si duket ka dëshirë të bëjë ndryshime me dukjen e saj.

Në një fotografi të fundit të publikuar në “Instagram”, shihet se është mjaft bukur e kuruar dhe me një veshje të sipërme që i ve në pah format e saja trupore. Ajo që shihet është se, Tayna ka vënë thjerrëza në sytë e saj, ku duket më ndryshe por mjaft bukur.

(Kosova Sot Online)