Bionde apo brune? Enca publikon foton e pazakontë, por, vëmendjen ia merr gjoksi dhe...

  • 02 tetor 2019 - 13:03
Bionde apo brune? Enca publikon foton e pazakontë, por, vëmendjen ia merr gjoksi dhe...

Hallin me zgjedhjen e ngjyrës për flokë e ka ndarë me ndjekësit.

Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram në të cilën shihet se është duke i ngjyrosur flokët.

E halli saj është se a të bëhet bionde apo brune.

Si do që të jetë, vëmendjen e fotos së Encës e ka marrë gjoksi i saj të cilin nuk ia zinte bluza, e padyshim edhe jointi me marihuanë që po e pinte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)