‘Të dua shumë gruaja jem’ Alban Ramosaj në një lidhje me modelen e njohur shqiptare?!

  • 03 tetor 2019 - 11:21
 ‘Të dua shumë gruaja jem’ Alban Ramosaj në një lidhje me modelen e njohur shqiptare?!

Së fundmi këngëtari i njohur shqiptar Alban Ramosaj publikoi këngën e tij të titulluar T'kom dasht" e cila në pak kohë ka marrë qindra klikime.

Rozana Radi tregon asyen pse nuk merr pjesë në koncerte: Më ndoqën me makinë...

Por komentet e fundit ndërmjet tij dhe modeles së njohur shqiptare Niki Delijorgji ngjallin dyshime që ato mund të jenë në një lidhje.

Këngëtari ka postuar së fundmi një video të modeles Niki Delijorgji teksa kërcen në ritmet e këngës së tij.

E më pas Niki shprehet se këngën Albani ja ka kushtuar asaj ndërsani këngëtari ja kthen:  "Të dua shume gruja jem".

"Ti e din une shume shpesh n'menje t'kom, sa here t'merr malli vec coj syte n'hon", ia kthen Niki. "Auuu", i përgjigjet Albani.

Nuk dihet ende nga lindi kjo histori dashurie dhe nëse këto komente mes dyshes janë të vërteta apo për të tërhequr vëmendjen.
 

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

(Kosova Sot Online)