A e keni dëgjuar ndonjëherë ‘Sheherzaden’ duke kënduar? Mos e humbisni këtë video

  • 03 tetor 2019 - 12:15
A e keni dëgjuar ndonjëherë ‘Sheherzaden’ duke kënduar? Mos e humbisni këtë video

Aktores turke i shkon mjaft mirë zëri edhe për të kënduar.

Aktorja turke, Berguzar Korel, për publikun shqiptar njihet nga rolet e saj në telenovelat turke, sidomos me rolin e “Sheherzades” ku edhe ka fituar zemrat e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Atë të gjithë po e njohin për aktrim mirëpo ‘Sheherzadja’ paska talent edhe në muzikë.

Ajo është kthyer në kohë për ta publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke kënduar dhe shihet se po i shkon mjaft shumë zëri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel) on(Kosova Sot Online)