Pas “Fifty Shades Of Grey”, Rita Ora do të luajë rolin kryesor në filmin e famshëm!

  • 03 tetor 2019 - 13:19
Pas “Fifty Shades Of Grey”, Rita Ora do të luajë rolin kryesor në filmin e famshëm!

ita Ora është në bisedime për të luajtur rolin e Artful Dodger në një version të ri të filmit të Oliver Twist.

Krijuesja e hitit “Hot Right Now”, 28 vjeçe, është duke e konsideruar rolin e famshëm i cili do e bëjë atë të ngjisë shkallët e karrierës së saj si aktore.

Mediat raportojne se Adele do të luajë rolin e Nanct dhe Ice Cube do të jetë bosi gangster Fagin në filmin e ri.

Rita, e cila më parë ka luajtur në trilogjinë e “Fifty Shades Of Grey”, ka impresionuar me të vërtetë producentët për filmin e ardhshëm të frymëzuar nga Charles Dickens.

Muajin e kaluar, Rita zbuloi për “Marie Claire” se ajo po ndiqte kurse aktrimi së bashku me një numër të madh aktorësh të Hollywood-it.

(Kosova Sot Online)