Afërdita kthehet në Tiranë, zbulojeni projektin në të cilin po punon

  • 04 tetor 2019 - 16:37
 Afërdita kthehet në Tiranë, zbulojeni projektin në të cilin po punon

Ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt, qoftë si modele apo këngëtare.

Por, së fundmi, Afërdita Dreshaj është kthyer në Tiranë, për t’i realizuar disa foto të reja.

 

Në Instagram, bukuroshja shqiptare sapo ka publikuar një fotografi nga një kampanjë me Oledrohot ku është paraqitur me një fustan ngjyro rozë dhe duket mjaft tërheqëse.

Nuk kaluan shumë minuta nga publikimi por Afërdita arriti t’i marr mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive për pamjen e saj. 

(Kosova Sot Online)