Bes Kallaku në momente intime me Xhensila Myrtezajn, këngëtarja s’e le ta puthë

  • 08 tetor 2019 - 11:28
Bes Kallaku në momente intime me Xhensila Myrtezajn, këngëtarja s’e le ta puthë

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë momente teksa përkëdhelen e puthen me njëri tjetrin në faqe.

Ndërsa janë duke qëndruar pranë njëri-tjetrit, aktori i është afruar dhe e ka puthur në faqe partneren e tij, ndërsa Xhensila është larguar, duke mos e lënë më tej.

Prej kohësh çifti janë të pandarë me njëri-tjetrin dhe mundohen të ndajnë me ndjekësit kohën e kaluar bashkë dhe dashurinë e madhe që ndjejnë.

 

(Kosova Sot Online)