Ja si i përshëndetë miqtë e saj Leonora Jakupi

  • 08 tetor 2019 - 22:13
Ja si i përshëndetë miqtë e saj Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi pas rikthimit në skenë, është bërë shumë më aktive në rrjetet sociale, kjo vërehet edhe nga shtimi i pëlqimeve në llogaritë e saja sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi këngëtarja i ka përshëndetur miqtë e saj përmes kësaj fotografie, ku ajo si përherë shfaqet shumë natyrale dhe në formë.

Image

(Kosova Sot Online)