Luana Vjollca më e bukur se kurrë, gati për këngën e re

  • 09 tetor 2019 - 22:22
Luana Vjollca më e bukur se kurrë, gati për këngën e re

Pasi filloj sezonin e ri të emisionit "Shiko kush luan", këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca ka filluar punën për finalizimin e këngës më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e ka bërë të ditur vetë Luana përmes llogarisë së saj në Instagram, ku shfaqet më e bukur se asnjëherë gjatë xhirimit të një skene.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


(Kosova Sot Online)