Vishet Morena, më të bukur kurrë se keni parë

  • 10 tetor 2019 - 15:07
Vishet Morena, më të bukur kurrë se keni parë

Këngëtarja e njohur Morena Taraku po vazhdon të jetë njëra prej fytyrave publike më aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kemi parë në stile të ndryshme, ajo nuk ka nguruar të pozojë edhe nudo për ti shfaqur asetet e saja bombastike, por kësaj radhe ka vendosur që të vije më e veshur dhe ka pozuar më e bukur se kurrë më parë, saqë as komplimentet e ndjekësve të saj nuk kanë munguar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)