Në Instagram e zhveshur, në xhami e mbuluar kokë e këmbë

  • 10 tetor 2019 - 15:05
Në Instagram e zhveshur, në xhami e mbuluar kokë e këmbë

Deri dje ka dal zhveshur, por, shkoi në pushime e u vesh.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj ndodhet me pushime në Turqi.

Nga atje ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ndër to edhe prej atyre ku shihet e mbuluar me shami, në një prej xhamive më të frekuentuara atje.

Derisa këngëtaren jemi mësuar ta shohim të zhveshur dhe pa komplekse, interesimi i ndjekësve që ta shohin se si duket me shami në kokë nuk ka qenë i vogël.

Ndër të tjera ajo vazhdon suksesin në muzikë ani pse projekte muzikore me videoklipe publikon shumë pak.

Image

(Kosova Sot Online)