Yllka Kuqi në pritje të ëmbël!

  • 10 tetor 2019 - 18:34
Yllka Kuqi në pritje të ëmbël!

Popullariteti i këngëtares Yllka Kuqi viteve të fundit është rritur goxha shumë, kjo pasi këngëtarja ka ndërruar edhe zhanrin e muzikës, dhe si e tillë po pëlqehet tej mase nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja është aktive edhe në rrrjetet sociale, kur jemi këtu, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet me barkë të fryrë, saqë menjëherë ka marrë dhenë lajmi për një shtatëzani të mundshme të Yllkës!

Se si është e vërteta, mbetet të shihet gjatë ditëve në vijim...

Image

(Kosova Sot Online)