Lumnije Menxhiqi sot ka festë - kjo është arsyeja

  • 10 tetor 2019 - 22:13
Lumnije Menxhiqi sot ka festë - kjo është arsyeja

Këngëtarja e njohur Lumnie Menxhiqi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat.

E për dashamirët e muzikës së saj ne ua sjellim këngën e saj "Të dua" e publikuar në fund të muajit Gusht.

(Kosova Sot Online)