Loredana konfirmon ndarjen me Mozzik

  • 11 tetor 2019 - 14:25
Loredana konfirmon ndarjen me Mozzik

Ata ditëve të fundit janë përfolur për një ndarje.

Loredana dhe Mozzik tashmë nuk janë një çift që do t’i shohim bashkë në koncerte e fotografi në rrjetet sociale.

Ndarjen e ka konfirmuar vet reperja Zefi përmes një postimi në Instagram.

Ajo tha se e kanë parë të duhur faktin që të qëndrojnë pak kohë larg njëri-tjerit, në mënyrë që reperja të punoj më shumë dhe të fitojë më shumë.

Po ashtu, ata kanë vendosur edhe që në turneun koncertal, Loredana të përformojë e vetme.

Në fund, reperja shtoi se distanca mes tyre mbase mund të jetë një faktor që ata ta rigjejnë përsëri-njëri -tjetrin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana) on

(Kosova Sot Online)