Albëria me dy vajzat pozon në zemër të Tiranës

  • 13 tetor 2019 - 15:46
Albëria me dy vajzat pozon në zemër të Tiranës

Edhe pse vite në skenë, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj po vazhdon të shkëlqejmë me linjat e saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e dëshmon edhe kjo fotografi, ku ajo ka pozuar së bashku me dy vajzat e saja Anxhelinen dhe Agnesen në zemër të Tiranes, duke shkëlqyer me paraqitje gjatë një eventi ku ishin të ftuara.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

(Kosova Sot Online)