Besiana Mehmedi po shkëlqen edhe në stinën e Vjeshtës

  • 13 tetor 2019 - 21:01
Besiana Mehmedi po shkëlqen edhe në stinën e Vjeshtës

Këngëtarja dhe profesoresha e njohur Besiana Mehmedi ka vendosur që pikërisht në stinën e Vjeshtës ta bëj një ndryshim në ngyrën e flokëve, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi të publikuar, këngëtarja shfaqet bjonde që po shkëlqen edhe në këtë stinë e cila i jepë një kolorit ngjyrave të jetës.

Image

(Kosova Sot Online)