I bënë publike lidhjen me bjonden, flet për herë të parë Don Phenom

  • 14 tetor 2019 - 11:15
I bënë publike lidhjen me bjonden, flet për herë të parë Don Phenom

Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperit Don Phenom, i cili ishte fotografuar në shoqërinë e një bjondeje.

Dyshja ishte parë në koncertin e Capital T në Tiranë dhe menjëherë u përhapën fjalët se reperi dhe bukuroshja ishin në një lidhje, e cila tashmë nëpërmjet mediave ishte bërë publike.

Vajza në fjalë quhej Anxhi Dema dhe siç u tha, ishte e lidhur prej më shumë se një viti me Don Phenom.

Madje, në njërën prej fotove të saj dukej edhe reperi.

Mirëpo, teksa ishte i ftuar  në një emison , Don Phenom i ka mohuar këto lajme.

Ai është shprehur se janë vetëm thashetheme, pasi vetë ai nuk e kishte shpërndarë në profilin e tij.

“Kur unë nuk bëj share diçka, është thashethem.”- tha ai i vënë në siklet.

(Kosova Sot