Pozon totalisht e zhveshur, prezantuesja tregon...

  • 14 tetor 2019 - 12:35
Pozon totalisht e zhveshur, prezantuesja tregon...

Ajo ka pozuar pothuajse tërësisht e zhveshur.

Modelja dhe prezantuesja e njohur, Ashley Graham, është shtatzënë dhe këtë proces po e shijon mjaft shumë.

31 vjeçarja që nga momenti kur e mori lajmin se po pret të bëhet nënë, nuk ka hezituar që me ndjekësit e saj të ndaj foto të ndryshme ku i shihet edhe barku i rrumbullakosur.

E së fundmi ajo e ka publikuar një imazh ku shfaqet tërësisht lakuriq dhe pa problem tregon edhe strijat në trup.

Kujtjomë se lajmi se është shtatzënë u bë i ditur në nëntë vjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin Ervin.

(Kosova Sot Online)