Rovena: Në çdo rënie, dhe një gjethe kur bie ka nga pakë dhimbje

  • 14 tetor 2019 - 17:49
Rovena: Në çdo rënie, dhe një gjethe kur bie ka nga pakë dhimbje

Ngjyrat e vjeshtës i kanë dhënë atmosferë edhe vendit tonë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E këtë bukuri, nuk e ka humbur as këngëtarja e njohur Rovena Stefa, e cila ka pozuar më në formë se kurrë midis qyteti, gjersa ka shkruar: 

Në çdo rënie, çdo ndryshim, dhe një gjethe kur bie ka nga pak dhimbje dhe bukuri njëkohesisht. Por kështu lindin gjethet e reja).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROVENA STEFAë (@rovenastefa) on

(Kosova Sot Online)