Miranda Hashani: Kisha dashur të ndryshojë shija e popullit edhe për muzikë siç ndryshoi në politikë

  • 15 tetor 2019 - 15:10
Miranda Hashani: Kisha dashur të ndryshojë shija e popullit edhe për muzikë siç ndryshoi në politikë

Duke ju referuar aktualitetit politik në Kosovë, ku në zgjedhjet e fundit, populli e votoj opoziten e deritanishme që ta qeverisë vendin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja e njohur Miranda Hashani e ka bërë një paralele mes situatës në politikë dhe asaj në muzikë.

Duke iu referuar interpretimit të "Bareshës" nga mjeshtri Shkelzen Doli.

Miranda ka shkruar: "Sa kisha dashur të ndryshojë shija e popullit edhe për muzikë siç ndryshoi në politikë".

Image

(Kosova Sot Online)