Kush është këngëtarja me të cilën e tradhëtoi bashkëshorti Albërie Hadërgjonajn?

  • 16 tetor 2019 - 18:02
Kush është këngëtarja me të cilën e tradhëtoi bashkëshorti Albërie Hadërgjonajn?

Albërie Hadërgjonaj është një femër mjaft e kuruar, dhe me një formë fizike të admirueshme.

Është e qartë se këngëtaren e bukur dhe të talentuar nga Kosova shumë meshkujt do të dëshironin ta kishin në krah, por Albëria e cila ka qenë gjithmonë e hapur për sa i përket jetës personale, e ka treguar se ndonëse ka qenë e martuar me një njeri të cilin e donte, ai e ka tradhëtuar gjithmonë. 

“Ai ka dashur të më lërë që kur u martuam”, ka thënë Albëria.; ajo më tej rrëfeu se pavarësisht 19 viteve martesë, nuk kanë qenë bashkë, sepse kanë jetuar gjithmonë të ndarë.

Në media thuhet se ish-bashkëshorti i këngëtares kishte lidhje edhe me një këngëtare, por nuk është zbuluar identiteti i saj.

Image

(Kosova Sot Online)