“A thu për kan jam tu menu?” Dafina nuk njihet në foton e fundit

  • 17 tetor 2019 - 11:02
“A thu për kan jam tu menu?” Dafina nuk njihet në foton e fundit

 Këngëtarja Dafina Zeqiri e meriton titullin si këngëtarja më “eksperimentuese” në estradë.

Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet me flokë të bardhë dhe ka zbuluar pak gjoksin e saj.

Fotos, Dafina ia la një shkrim ku pyeti fansat “A thu për kan jam tu menu?”

E se për kë e kishte fjalën bukuroshja nuk tregoi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)