Zanfina me këtë pozë nga banjo do t'ju lë pa men*

  • 17 tetor 2019 - 19:48
Zanfina me këtë pozë nga banjo do t'ju lë pa men*

Këngëtarja e dashur për publikun Zanfina Ismaili po vazhdon të jetë goxha aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Zani ka pozuar nga banjo, ku shfaqet më në formë se asnjëherë, dhe mesa duket është e gatshme për t'iu rikthyer skenës, pas një pauze të gjatë.

Image

(Kosova Sot Online)