Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij!

  • 18 tetor 2019 - 11:35
Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij!

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo. Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.<

E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën.

Se fundmi Nora është fotografuar duke u përqafuar me dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

Ata janë miq shumë të mirë mes vete. E ajo që ka marrë vëmendjen është heshtja e Robertit.

Edhe pse çdo postim i Norës merr pëlqime nga Roberti, kësaj radhe një ‘Like’nga ai ka munguar

A është bërë ‘xheloz’ Roberti për këtë foto…?

Image

(Kosova Sot Online)