Ja si i ‘mashtron’ Era i ndjekësit

  • 18 tetor 2019 - 11:49
 Ja si i ‘mashtron’ Era i ndjekësit

Era Istrefi me stilin e saj të veçantë sa provokues dhe ekstravagante, ajo kësaj radhe ka vendosur të bëjë ndryshime në flokët e saj, shkruan "Kosova Sot Online".

Si e guximshme që njihet duke eksperimentuar me pamjen e saj, ajo kësaj here ka "rrezikuar" që ti shkurtoj flokët.
Ajo nëpër evente po paraqitet me flokë të rritura duke i bërë një "mashtrim" në pamjen e saj.

Image
Image


(Kosova Sot Online)