Rrëzohet keq në skenë Lady Gaga, filmohet nga të pranishmit në koncert

  • 18 tetor 2019 - 13:29
Rrëzohet keq në skenë Lady Gaga, filmohet nga të pranishmit në koncert

Lady Gaga është një nga artistet më të famshme, e njohur për performancat e saj të ‘çmendura’ si në videoklipe, ashtu dhe në skenë.

 Por së fundmi autorja e hitit ‘Shallow’ është rrezuar në skenë gjatë një performance në një kondert të sajën në Las Vegas.

Gjatë shfaqjes së saj ‘Enigma’ njëri nga të pranishmit është ngjitur në skenë dhe teksa ajo kërcente akoma bie nga skena së bashku me fansin e saj.

Njëri nga të pranishmit që ishin në koncert e ka filmuar këngëtaren dhe në fund të video dëgjohet teksa ajo thotë: Unë jam mirë. 

(Kosova Sot Online)