Fjolla Morina shfaqet me kostum të bardhë

  • 18 tetor 2019 - 13:56
Fjolla Morina shfaqet me kostum të bardhë

Këngëtarja, Fjolla Morina,  është një prej personazheve të skenës muzikore shqiptare, që njihet për guximin e saj sa i  përket veshjes së saj  si dhe për sinqeritetin e  saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Fjolla, së fundi ka postuar një fotografi në rrjete sociale, ku është shfaqur me kostum të bardhë dhe me një kapele të bardhë.

Këngëtarja, më këtë kostum i ka theksuar format e saja trupore, ku si duket kjo fotografi mbase është bërë gjatë realizimit të ndonjë videoklipi  të saj. Mirëpo, mbetet të shihet nëse është ashtu.

Vlen të përkujtohet se Morina edhe pse ka një fizik për të pasur zili, ajo është nënë e dy vajzave, ku ka ditur se si t’i ruaj fizikun e saj edhe pas lindjes së vajzave të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

(Kosova Sot Online)