Arbenita paska gjoks bombastik

  • 18 tetor 2019 - 17:35
Arbenita paska gjoks bombastik

Ajo e njohur u bë si modele.

Por, Arbenita Ismaili famën më të madhe e ka marrë që nga lidhja që ka me reperin Fero.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj.

Edhe pse e veshur me bluzë, Arbenita dukej bombastike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)