Robert Berisha gjen sozinë e tij në ‘Hollywood’. S’do ta besoni cili është!

  • 18 tetor 2019 - 18:30
Robert Berisha gjen sozinë e tij në ‘Hollywood’. S’do ta besoni cili është!

Përveç talentit në muzikë, ajo çka bie në sy tek ai është fiziku. Robert Berisha është shpesh herë aktiv në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat momente nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Por këtë herë, ai i ka habitur ndjekësit në ‘Instastory’ duke publikuar një foto të ‘sozisë’ së tij. Dhe nuk është as më pak e as më shumë se aktori i famshëm i ‘Hollywood’, John Travolta.

Kjo sigurisht që ka qenë në formën e shakasë sepse edhe vetë këngëtari e ka shoqëruar foton me një emoji duke qeshur.

(Kosova Sot Online)