Irina Shayk e ‘zjarrtë’ në të kuqe

  • 18 tetor 2019 - 21:19
Irina Shayk e ‘zjarrtë’ në të kuqe

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë.

Irina Shayk mahniti edhe një herë me paraqitjen e saj në ngjarjen e Sephora në New York City të enjten në mbrëmje.

Bukuroshja 33-vjeçare zbuloi figurën e saj mbresëlënëse në një fustan të mëndafshtë me çarje në të dyja anët.

Modelja ruse tregoj elegancën e saj, sharmin dhe fizikun perfekt dhe këmbët e gjata seksi.

(Kosova Sot Online)