Bukuroshen e tradhton veshja, i ekspozohet gjoksi dhe gjenitali në rrugë (+18)

  • 18 tetor 2019 - 21:46
Bukuroshen e tradhton veshja, i ekspozohet gjoksi dhe gjenitali në rrugë (+18)

Në Britani të Madhe njihet për skandalet e saj të shumta – ka urinuar në rrugë, ka ngrënë jashtëqitjen e qenit të saj dhe ka nxitur rrahje.

Chloe Ferry, yll i serisë televizive “Geordie Shore”, ka tërhequr përsëri vëmendje, teksa është fotografuar e dehur në publik, pas një ndeje. 

Biondja 24-vjeçare është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjirin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozohej edhe gjenitali.

(Kosova Sot Online)