Aferdita Demaku n'Bullgari - po i shijon pushimet për mrekulli

  • 19 tetor 2019 - 16:07
Aferdita Demaku n'Bullgari - po i shijon pushimet për mrekulli

Këngëtarja e hitit "Kush të don më shumë se motra" Aferdita Demaku, ka preferuar që suksesin e fundit ta shijojë ashtu siç ia do zemra, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka zgjedhur riveren bullgare, konkretisht qytetin e Sandanksit, nga dhe ku ka pozuar më në formë se kurrë nga pishina e hotelit ku është akomoduar.

"Kosova Sot Online", në vijim ua sjellë fotogarfitë...


(Kosova Sot Online)