Motra e Rita Orës e lë nën hije këngëtaren me format e trupit

  • 19 tetor 2019 - 17:06
Motra e Rita Orës e lë nën hije këngëtaren me format e trupit

E kjo gjë u vërtetua edhe në një fotografi që ka publikuar këngëtarja shqiptare në Instagram.

28 vjeçarja ka ndarë së fundi një imazh ku shihet përkrah mikut të saj, Vasj Morgan dhe motrës, Elenës.

 Ajo që bije në sy në këtë postim përveç yllit të ‘Anywhere’ është edhe Elena e cila rrëmbej vëmendjen me linjat e saj dhe veshje provokuese.

E veshur me pantallona të zi të kombinuar me një bluzë të shkurtër, e cila mezi ia mbulonte gjoksin. Elena dukej tejet seksi.

Ndërkaq Rita kishte zgjedhur një fustan të shkurtër, si çdo herë elegante dhe me stil.

Ndryshe, Rita së fundi performoj në Meksiko në kuadër të turneut të saj.

Image

(Kosova Sot Online)