Sa e bukur kjo Samantë, syni i keq mos e paftë

  • 19 tetor 2019 - 19:40
Sa e bukur kjo Samantë, syni i keq mos e paftë

Këngëtarja Samanta Karavella shquhet në publik, për ëmbëlsinë dhe pozitivitetin që transmeton, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Këto mbresa na i jepë edhe me fotografinë e fundit, ku ajo shkëlqen, gjersa ne i themi syni i keq mos e paftë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

(Kosova Sot Online)

.