Modelja ruse e ‘dridh’ rrjetin me këto foto

  • 20 tetor 2019 - 10:53
Modelja ruse e ‘dridh’ rrjetin me këto foto

E famshme u bë falë linjave të saj ‘bombastike’.

Anastasiya Kvitko është femra e cila po dridh rrjetin me pozat e saj dhe format trupore perfekte, gjë për të cilën ajo krenohet e nuk i kursen aspak.

Bukuroshja ruse kësaj radhe ka publikuar disa imazhe të ‘nxehta’ në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe ka lënë të gjithë pa tekst duke mos lënë aspak vend për imagjinatë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

(Kosova Sot Online)