Ronela Hajati ndryshon pamje, duket e "zjarrtë"

  • 20 tetor 2019 - 13:40
Ronela Hajati ndryshon pamje, duket e

Këngëtarja Ronela Hajati duket joshëse në postimet e fundit në Instagram.

E veshur ngushtë, rroba të cilat i vinin në pah linjat trupore, këngëtarja ka treguar po ashtu pamjen e re si bionde.

Ronela njihet si një femër e cila ka guximin që të ndryshoj me stilin e flokëve dhe ngjyrat.

Këtë herë nuk dihet nëse i ka prerë e ngjyrosur flokët apo ka vendosur paruke mirëpo ky ndryshim u ka pëlqyer fansave të saj.

(Kosova sot Online)