Eliza Hoxha sot ka festë - kjo është arsyeja

  • 20 tetor 2019 - 15:13
Eliza Hoxha sot ka festë - kjo është arsyeja

Këngëtarja e mirënjohur Eliza Hoxha sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Eliza sot e ka uruar vëllaun e saj Fatosin me rastin e ditëlindjes, me fjalët: 

"Gëzuar syn, paq sh'net e të mira edhe ma tutje.Të du"

Image
Image.

Kujtojmë se këngëtaren dhe profesoreshën Eliza Hoxha do ta shohim në Kuvendin e Republikës së Kosovës si deputete, e cila padyshim do të kontribojë për mirëqenien e qytetarëve.

Image

(Kosova Sot Online)