Genta në qytetin e dashurisë - por çfarë ka të re nga ajo!

  • 20 tetor 2019 - 18:41
Genta në qytetin e dashurisë - por çfarë ka të re nga ajo!

Është padyshim njëra prej këngëtareve më energjike të skenës muzikore shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Genta Ismajlin, e cila këtë fundjavë ka vizituar qytetin e dashurisë Venecien, nga dhe ku ka pozuar.

Por a është dashuruar vërtetë Genta Ismajli, kjo mbetet edhe më tutje enigmë, pasi deri më tani nuk ka pasur ndonjë prononcim nga ana e këngëtares, lidhur me këtë çështje.

E rëndësishme, që edhe më tutje Genta vazhdon të jetë në formë, këtë na e dëshmon edhe fotografia e postuar në profilin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on


(Kosova Sot Online)