Befason Olta Gixhari, publikon momentet intime nga shtrati me një...

  • 21 tetor 2019 - 11:51
Befason Olta Gixhari, publikon momentet intime nga shtrati me një...

Olta Gixhari është një nga personazhet më të njohura të ekranit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe jo vetëm.

Është e pamundur që lëvizjet e saj të kalojnë pa shkaktuar zhurmë në media, ku e njejta gjë ka ndodhur së fundmi.

Aktorja njihet si një nga vajzat që nuk e njeh kompleksin dhe këtë gjë e ka vërtetuar shumë herë.

Së fundi Olta ka treguar disa sekuenca të shkëputura nga filmi më i ri. Në videot e publikuara në Instastory Olta shfaqet në skena shumë të nxehta me një femër.

“Mund të më shihni sonte në një rol karakteri shumë interesant”, shkruan ajo krah postimit.

Kujtojmë se aktorja ka një karakter tpër të veçantë në çdo gj që bën ku të lë përshtypjen se nuk don tia dijë për botën fre dhe aq më pak për opinjonet e tyre. Olta padikutim mund të themi se është një nga ato femra që ka lindur për të guxuar.

(Kosova Sot Online)