Nënë e katër fëmijëve, por trupi i saj është për lakmi

  • 21 tetor 2019 - 13:10
Nënë e katër fëmijëve, por trupi i saj është për lakmi

Ka vetëm  pak kohë që ka lindur, por fiziku i saj  duket për mrekulli. Siç shihet në fotografi, kilogramët e shtatzanisë nuk kanë mbetur fare në trupin e Arianës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit të njohur , Ermal Fejzullahut  përkundër që është nënë e tre fëmijëve, ajo po duket mjaft bukur.

Ariana, ka pak kohë që ka marr prapë epitetin nënë për herë të katërt, ajo solli në jetë vajzën e saj të tretë, Anën.

Ajo tashmë është bërë një ndër emrat më të përfolura të showbizit shqiptar, pasi që komentohet për stilin, pamjen, dhe për jetën që ajo bënë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot Online)