Një ditë Vjeshte për Mimoza Mustafen

  • 21 tetor 2019 - 15:32
Një ditë Vjeshte për Mimoza Mustafen

Se stina e Vjeshtës është ndër më të preferuarat e këngëtares Mimoza Mustafa e dëshmon edhe një këngë që ajo e ka interpretuar pikërisht me këtë emër vite më parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë këto ditë me diell që po mbretërojnë aktualisht në vendin tonë, duket se kanë bërë që dhe Mimoza të jetë më me disponim, për më tepër na e dëshmon edhe fotografia që po e shikoni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mimoza Mustafa Kryeziu (@mimoza.mustafa1) on


(Kosova Sot Online)