Ja si e kopjon Rihanna - Divën e muzikës Adelina Ismailin

  • 21 tetor 2019 - 22:20
Ja si e kopjon Rihanna - Divën e muzikës Adelina Ismailin

Senzacionin e muzikës shqiptare Adelina Ismailin ndër vite shumë kolege e kopjuan qoftë me përformancë por edhe me stilin e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Por tani jo vetëm këngëtaret shqiptare, por edhe ato të huaja po e kopjojnë stilin e Mbretëreshës së muzikës.

Image


Në këtë rast flasin faktet:


Në videoklipin e këngës "Qikat" publikuar më 20 Qershor 2019 Adelina shfaqet me një fustan të zi nga lëkura.


Derisa me po të njejtin model shfaqet edhe këngëtarja e famshme Rihhana.


Në vijim mund ti shikoni fotografitë vetë dhe t'i hiqni dyshimet nëse veç mund  t'i keni.


(Kosova Sot Online)