Kida do t'ju mahnitë me këto fotografi

  • 22 tetor 2019 - 17:49
Kida do t'ju mahnitë me këto fotografi

Këngëtaren e njohur Kida këtë vit e pamë më aktive se kurrë në skenë, gjithashtu dhe këngët e lansuara patën shumë sukses, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një fotosesion, duke i mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on

(Kosova Sot Online)