Bëhuni gati: Albana Azizi po vjen me këngë të re

  • 22 tetor 2019 - 20:56
Bëhuni gati: Albana Azizi po vjen me  këngë të re

Siç mund ta shikoni edhe në fotografi, këngëtarja Albana Azizi veçse i ka përfunduar xhirimet e klipit më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga do jetë  një zjarr i vërtetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, kështu që neve dhe juve na mbetët të presim deri në momentin e lansimit. 

Image

(Kosova Sot Online)