Shpat Kasapi më në fund e gjenë nusen e ëndrrave

  • 23 tetor 2019 - 15:45
Shpat Kasapi më në fund e gjenë nusen e ëndrrave

Gjatë karrierës shumë herë e fejuan dhe e martuan, megjithatë këngëtari i njohur Shpat Kasapi edhe më tutje vazhdon zyrtarisht të jetë beqar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë, përmes një statusi këngëtari ka shkruar në formë shakaje "E gjeta nusen", por kurrë nuk i dihet fati të troket dhe atherë kur më së paku e pret....

(Kosova Sot Online)