Big Mama nga Bodrumi pozon si modele e vërtetë

  • 23 tetor 2019 - 16:28
Big Mama nga Bodrumi pozon si modele e vërtetë

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Besjana Kasemi, e njohur me emrin artistik Big Mama, po vazhdon të shkëlqejë në çdo paraqitje të saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Bigu ka pozuar nga Bodrumi i Turqisë më në formë se kurrë, tamam si një modele e vërtetë, derisa fare shkurt ka shkruar: Ç'kemi...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)