Jennifer Lopez pa reçipeta

  • 23 tetor 2019 - 17:34
Jennifer Lopez pa reçipeta

Jennifer Lopez u shfaq në një tapetin e kuq në Nju Jork, të martën.

Jennifer Lopez, Owen Wilson dhe Maluma ishin duke xhiruar një skenë në një ambient ku ata të gjithë kanë mjaft përvojë në botën reale – në qilim të kuq, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 50-vjeçare, e quajtur ndryshe si diva e muzikës pop, kishte veshur një fustan elegant në tapetin e kuq.

Ajo veshi fustanin pa reçipeta, në të cilin tregoi format trupore dhe shfaqi këmbët në pjesën ku ishte i hapur.

Bashkë me të ishte edhe Owen Wilson dhe Maluma, të cilët aktrojnë në komedinë “Marry Me”.

Image


(Kosova Sot Online)