Edona Llalloshi i përshëndetë fansat me këtë këngë të shpirtit

  • 23 tetor 2019 - 22:20
Edona Llalloshi i përshëndetë fansat me këtë këngë të shpirtit

Nga vitet 90' e deri më sot, këngëtarja e njohur Edona Llalloshi vazhdon fuqishëm të jetë prezente në skenën e muzikës shqipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Gjatë karrierës këngëtarja numëron shumë hite, të tilla si "Simpatia", "Borxhi i dashurisë", "Për ty po flas", Fati dhe vuajtja", e shumë të tjera.

Image

Derisa përmes një xhirimi në llogarinë e saj në Instagram, Edona nga studio muzikore i ka përshëndetur fansat me këngën "Çka ka zogu", gjersa ka shkruar: Ju përshëndes me këtë këngë të shpirtit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

(Kosova Sot Online)